Seminar “Želim, da me razumete – Ovire pri komunikaciji z osebami z izgubo sluha v socialnem delu”, ki ga organizira Zveza društev gluhih in naglušnih Slovenije!

30 maja @ 9:00 - 13:00

📅 Datum: Četrtek, 30. 5. 2024

🕘 Čas: Od 9.00 do 13.00

📍 Kraj: Prostori ZDGNS, Drenikova ulica 24, 1000 Ljubljana

🔍 Seminar je namenjen zaposlenim na področju socialnega varstva, ki se srečujejo z osebami z izgubo sluha. Osredotočil se bo na ustreznost komunikacije in obravnavo teh oseb.

🗣️ Osnovni namen je osveščanje o pomembnosti pravilne komunikacije ter nudenje vpogleda v svet oseb z izgubo sluha. Strokovnjaki in uporabniki bodo delili svoje izkušnje in znanje.

🎓 Program zajema širok spekter tem, vključno z zakonodajo s področja ter praktičnimi nasveti za odpravljanje komunikacijskih ovir.

💬 Na voljo bo tudi čas za vprašanja in razpravo.

📝 Kotizacija: 50 evrov

🎓 Seminar prinaša 4 pedagoške ure in 0,5 točke.

📌 Več informacij tukaj.

💻Prijave sprejemamo na: kaja.marolt@zveza-gns.si

Vabljeni!

Seminar: Želim, da me razumete – Ovire pri komunikaciji z osebami z izgubo sluha v socialnem delu.